Головна » Статті » Школа

МО вчителів початкових класів

 

  

 


Початкова освіта – перший етап загальної освіти дітей. Отримуючи початкову освіту, діти набувають перші знання про навколишній світ, навички спілкування та вирішення прикладних завдань. На цьому етапі формується і починає розвиватися особистість дитини, що підкреслює важливість початкової освіти для суспільства та держави.

Для вчителя початкових класів важливо не просто навчити дитину, а й привчити її самостійно здобувати знання для використання їх при вирішенні будь-яких проблем. Розв’язанню таких завдань значною мірою сприяє організація методичної роботи. Враховуючи результати педагогічного дослідження, прагнучи повніше реалізувати теоретичні ідеї на практиці задля досягнення нової якості навчально-виховного процесу, ми, вчителі Красненського НВК, Аліна Кондратьєва, Євгенія Рибець, Каріне Саргсян, Наталія Титенко та Ольга Тулуша спланували тематику засідань МО.

Методична робота спрямована на підвищення рівня професійної майстерності вчителя, впровадження інтерактивних, гуманістичних та особистісно спрямованих освітніх технологій, які допомагають достукатися до серця кожного учня, створення таких умов, щоб всі школярі всебічно розвивалися, в них формувалися основні та предметні компетентності, які формуються тільки тоді, коли учні задіяні в самостійній навчально-пізнавальній діяльності.

Вчителі МО щоденно не просто виконують кропітку та відповідальну роботу щодо навчання та виховання майбутнього покоління, а працюють з натхненням та любов’ю до дітей, відчуваючи нагальну потребу йти в ногу з часом, у якому ми живемо, самовдосконалюватися та зростати професійно. Як образно зазначив Л. С. Виготський, «учитель повинен бути рейками, по яких вільно й самостійно рухаються вагони, отримуючи від колії лише напрямок власного руху».

 

Категорія: Школа | (03.30.2018)
Переглядів: 190
close